Get Adobe Flash player

یادداشت ها

جامه سیاه بر تن اعداد!

امید مافی: بانوی جوان که با هزار امید هندسه ...

موج سواری صدا و سیما، فارس، کیهان و ...

یکی دو ساعت اول بعد انتشار عکس نمایندگان مجلس با ...

دل نوشته

باعرض سلام ،ادب و احترام به شما  جوانان ، ...

تقدیر و تشکرهیت کشتی از هیت امنای شهرک ...

به گزارش روابط عمومی هیت کشتی، در این پیام آمده ...

می توان حرف های تازه هم زد

  آغار هر کاری مشکل است و دشواری های خاص خود ...

اوقات شرعی

پیوندها

 

 

 

 

 

اشتراک مطالب از طریق فید

آمار سایت

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
47
148
355
761
2362
4121
2231237

پیش بینی امروز
96


IP شما:3.239.56.184

یکی دو ساعت اول بعد انتشار عکس نمایندگان مجلس با رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا تیتر ها این گونه بود: 

 *عکس جالب نمایندگان مجلس با عالیرتبه ترین مهمان خارجی

*عکس جالب فدریکا موگرینی با جمعی از نمایندگان 

*قشقاوی از نمایندگان و موگرینی عکس یادگاری گرفت 

*فدریکا موگرینی و نمایندگان مجلس در یک قاب

*برجام و تعامل با اروپا در قاب عکس نمایندگان مجلس با موگرینی  

 و...

اما در همین لحظات عکسی که توسط عکاس تسنیم که در جایگاه خبرنگاران مستقر بود منتشر شد با تیتر سلفی نمایندگان با موگرینی. و بعد عکسی منتشر شد که روی نماینده شیراز زوم کرده است و او را در حال سلفی گرفتن نشان می دهد. 
این اقدام نماینده شیراز انتقادات کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت. که او بلافاصله در یادداشتی کوتاه از مردم با لحنی خاص که حاکی از ناراحتی عمیق او از این کار بود عذرخواهی کرد.
این اما پایان ماجرا نبود. موتور قرارگاه سایبری عمار که مدتی بود پس از شوک سنگین ناشی از انتقادات و هجمه به عکس رییسی و تتلو خاموش بود، به کار افتاد و هجمه به اصلاح طلبان را آغاز کرد. 
هجمه ای که همه ابهت مراسم تحلیف رییس جمهور را به حاشیه برد. دکتر ظریف پس از آنکه هجمه شدت یافت گفت که بسیاری از مهمانان مراسم تحلیف با من سلفی گرفتند اما این سلیقه رسانه هاست که کدام را منتشر کنند.
ظریف تلویحا گفت که این کار در همه جای دنیا معمول است. در این میان صدا و سیما نیز وارد میدان شد و خبری تخریبی درباره عکس یادگاری نمایندگان با موگرینی را منتشر کرد. 
پس از آن شبکه افق نیز پا را فراتر نهاد و با این موضوع ویژه برنامه ای تهیه کرد و روی آنتن برد. 
احمد توکلی نیز در این میان که دید آب گل آلود شده قلاب خود را به آب افکند و تلاش کرد که از این آب گل آلود ماهی خود را بگیرد اما زمانی که با واکنش مردم به خاطر استفاده از واژه ای نامناسب مواجه شد ترجیح داد تا قلاب خود را از آب بیرون بکشد و از بازی خارج شود.
هر چند نقد جدی به رفتار نماینده شیراز وارد است اما عذرخواهی او می توانست پایان داستان باشد اما این گونه نشد و بستر تخریب باز شد.
به نظر می رسد حضور چند از نمایندگان شاخص فراکسیون امید مانند حجت الاسلام مازنی و رحیمی که مواضعی محکم در دفاع از حقوق مردم داشته اند سبب شد تا فارس و تسنیم و کیهان و صدا و سیما با بی اخلاقی تمام مجلس را تخریب کنند و عقده شکست را بگشایند.
آنچه پس از پایان موج سلفی با موگرینی مشخص شد بیرون زدن دم خروس دلواپسان بود اما مردم هشیارند و فریب کسانی که 8 سال سیاه را بر مردم تحمیل کردند نخواهند خورد. 
مردم حتی اگر عکس با موگرینی را نپسندند به مجلس انتقاد خواهند کرد و نمایندگان هم وقتی انتقاد را بشنوند عذرخواهی خواهند کرد.

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد