Get Adobe Flash player

یادداشت ها

جامه سیاه بر تن اعداد!

امید مافی: بانوی جوان که با هزار امید هندسه ...

موج سواری صدا و سیما، فارس، کیهان و ...

یکی دو ساعت اول بعد انتشار عکس نمایندگان مجلس با ...

دل نوشته

باعرض سلام ،ادب و احترام به شما  جوانان ، ...

تقدیر و تشکرهیت کشتی از هیت امنای شهرک ...

به گزارش روابط عمومی هیت کشتی، در این پیام آمده ...

می توان حرف های تازه هم زد

  آغار هر کاری مشکل است و دشواری های خاص خود ...

اوقات شرعی

پیوندها

 

 

 

 

 

اشتراک مطالب از طریق فید

آمار سایت

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
20
148
328
761
2335
4121
2231210

پیش بینی امروز
48


IP شما:3.239.56.184

 

آغار هر کاری مشکل است و دشواری های خاص خود را دارد و ما نيز در این تفکر بودیم که خود را چگونه تعریف کنیم و با چه کلماتی یگوییم كه هستیم وبدون توجه به شرایط و مشکلات موجود کشتی را دوست داریم و به خاطر دوست داشتن این ورزش اصیل است که در تلاشیم حتی بدون ورود به دایره مدیریتی حاکم بر کشتی ، درراستای اعتلای ان بکوشیم

بدون مقدمه باید بگوییم وابسته به هیچ جناح یا گروهی نیستیم وتلاش خواهیم کرد همچنان مستقل بمانیم و با پرهیز از اتهامات ،خبرسازی های مصنوعی تنها به ناگفته ها، واقعیت ها، کمبودها واطلاع رسانی دقیق و به روز رویدادهای ورزش اول کشورمان ایران عزیز بپردازیم

امیدواریم این تلاش فرصتی باشد تا به پلی بین اعضای خانواده بزرگ کشتی و علوم روز و رویدادهای تازه کشتی ایران وجهان تبدیل شویم تا بلکه زمینه آگاهی استعدادهای بکر و بی گناهی را که در بسیاری از موارد قربانی ندانم کاری ها و بی خبری آنهایی می شوند که فکر می کنند از همه دنیا بیشترمی دانند ، فراهم کنیم.

در این راستا شاید هم در برابر تفکرات آنهایی که به جز رویاها و آروزهای خود چیزی ندیده و با استفاده از تمامی امکانات فراهم شده جایی برای فعالیت واندیشدن دیگران باقی نمی گذارند، به نقطه مقابل تبدیل شویم.

بنا به تایید بزرگان و اهالی فن، کشتی حرف های تازه بسیاری برای گفتن دارد، ما نيز گفتیم شاید با اتخاذ ادبیاتی تازه بتوانیم گوشه ای ازاین حرفها را به اطلاع سایر اهالی و اعضای خانواده بزرگ  کشتی ایران و جهان برسانیم .

رقابت سخت و نا برابر اطلاع رسانی گذاشته ایم تا بلکه بتوانیم گوشه ای ازخیل عظیم این استعدادهای ناشناخته را بشناسانیم.

شکی نیست که در شرایط کنونی کشتی خانه نشین های زیادی دارد، گفتیم شاید ما بتوانیم  درمشخص شدن جایگاه واقعی آنها موثرباشيم و فرصتی برای بیان گوشه ای ازناگفته های انها فراهم کنیم.

کشتی این روزها ازتکرار کلمات کهنه و رنگ و رو رفته خسته شده است، گفتیم شاید ما بتوانیم با ادبیات تازه و نوشته هایی ساده اما مربوط به وقایع روز در مشخص شدن واقعیت ها ی پنهان کمکی باشیم.

کشتی جای بسیاری برای نقدهای منصفانه ، مبتنی بر واقعیت ها دارد ، گفتیم شاید ما بتوانیم با نقد ها و مطرح کردن واقعیت ها البته بدون توهین به افراد حقیقی وحقوقی به بیان نیازهای کشتی بپردازیم.

کشتی زحمت کشان و سازنده های ناشناخته بسیاری در سراسر کشور دارد، گفتیم بلکه ما بتوانیم حداقل نام انها را یادآوری کنیم تا بلکه بهانه ای باشد که با نوشتن چند خطی ازتلاش عاشقانه انها تقدیر وتشکر شود.

کشتی ایران برای قرارگرفتن در ردیف کشورهای پیشرفته وعلمی کشتی جهان ناچار به گذار ازمرحله سنتی به مدرنیته است و دراین راه آشنایی با بسیاری ازمسائل روز ورزش جهان ضروری است که گفتیم شاید ما بتوانیم در این راستا کمکی باشیم .

کفتیم شاید ما بتوانیم ارتباط مراکز آموزشی کشتی ایران را با جهان خارج برقرار و شرایط تبادل تفکرات مربیان وسایر مردان  برجسته و دارای کرسی های علمی خود با همتاهای خارجی آنها را فراهم کنیم و دهها آرزوی دیگر .

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد